ZAJĘCIA W WODZIE - AKTUALNE (Pływalnia Szuwarek)
rodzaj zajęcdzień tygodniagodzinacena jednego zajęciamiejsceterminyinstruktorwolnych miejsc
N. P. Etap 1Poniedziałek17:1518 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars13
N. P. Etap 1Wtorek17:1518 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport12
N. P. Etap 1Œroda17:1518 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars14
N. P. Etap 1Czwartek17:1518 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania14
N. P. Etap 2Poniedziałek18:1518 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars15
N. P. Etap 2Wtorek18:1518 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport14
N. P. Etap 2Œroda18:1518 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars14
N. P. Etap 2Czwartek18:1518 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania13
N. P. Etap 3Poniedziałek17:3018 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania15
N. P. Etap 3Wtorek18:0018 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars11
N. P. Etap 3Œroda17:0018 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport15
N. P. Etap 3Czwartek17:0018 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Piotr Wildner - instruktor N.P. - Happy Sport15
N. P. Etap 4Poniedziałek18:0018 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania13
N. P. Etap 4Wtorek18:3018 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars15
N. P. Etap 4Œroda17:3018 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport14
N. P. Etap 4Czwartek17:3018 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Piotr Wildner - instruktor N.P. - Happy Sport15
N. P. Etap 5Poniedziałek18:3018 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania12
N. P. Etap 5Œroda18:0018 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport14
N. P. Etap 5Czwartek18:0018 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Piotr Wildner - instruktor N.P. - Happy Sport15
Doskonalenie N. P.Poniedziałek19:0018 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania13
Doskonalenie N. P.Œroda18:3018 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport15
Doskonalenie N. P.Czwartek18:3018 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Piotr Wildner - instruktor N.P. - Happy Sport15
Niemowlaki 1Sobota9:1520 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars15
Niemowlaki 1Sobota11:1520 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars13
Niemowlaki 2Sobota10:1520 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars13
Niemowlaki 2Sobota11:4520 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars15
Przedszkolaki 1Poniedziałek18:4520 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars15
Przedszkolaki 1Œroda18:4520 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars14
Przedszkolaki 1Czwartek16:4520 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania15
Przedszkolaki 1Sobota9:4520 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars15
Przedszkolaki 2Poniedziałek17:4520 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars7
Przedszkolaki 2Wtorek17:4520 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport15
Przedszkolaki 2Œroda17:4520 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars10
Przedszkolaki 2Czwartek17:4520 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania15
Przedszkolaki 2Czwartek19:1520 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Paulina Prządak - instruktor N.P. - Technika Pływania14
Przedszkolaki 2Sobota10:4520 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
09.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars12
Przedszkolaki 3Wtorek18:4520 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport14
Przedszkolaki 3Œroda16:4520 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Izabella Prywata - instruktor N.P. - SwimStars15
Dorosli N. P. Etap 1Wtorek19:1520 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Paweł Kapusta - instruktor N.P. - Happy Sport15
Dorosli N. P. Etap 2Wtorek19:0020 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars14
Aqua AerobikPoniedziałek19:3020 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Anna Różańska - instruktor fitness - TJ PŁYWANIE15
Aqua AerobikPoniedziałek20:0020 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Anna Różańska - instruktor fitness - TJ PŁYWANIE15
Aqua AerobikŒroda19:3020 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Anna Różańska - instruktor fitness - TJ PŁYWANIE15
Aqua AerobikŒroda20:0020 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Anna Różańska - instruktor fitness - TJ PŁYWANIE15
Dorosli N. P. DoskonalenieWtorek19:3020 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Kamil Wiœniewski - instruktor N.P. - SwimStars15
Gimnastyka w wodzie "Senior"Poniedziałek7:007 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR12
Gimnastyka w wodzie "Senior"Poniedziałek13:307 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR9
Gimnastyka w wodzie "Senior"Wtorek7:007 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR13
Gimnastyka w wodzie "Senior"Wtorek13:307 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR8
Gimnastyka w wodzie "Senior"Œroda7:007 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR15
Gimnastyka w wodzie "Senior"Czwartek7:007 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR11
Gimnastyka w wodzie "Senior"Czwartek9:307 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR11
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek7:307 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR15
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek8:307 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR11
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek13:307 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

- instruktor N.P. - OSiR12

ZAJĘCIA W WODZIE - AKTUALNE (Pływalnia Wodnik)
rodzaj zajęcdzień tygodniagodzinacena jednego zajęciamiejsceterminyinstruktorwolnych miejsc
N. P. Etap 1Poniedziałek17:0018 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwim2
N. P. Etap 1Wtorek16:3018 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Radosław Cwalina - instruktor N.P. - CSwim11
N. P. Etap 1Œroda17:0018 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwim9
N. P. Etap 1Sobota9:3018 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
02.11.2019
09.11.2019

Marcin Tarka - instruktor N.P. - OSiR2
N. P. Etap 2Poniedziałek17:3018 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwim5
N. P. Etap 2Wtorek17:3018 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwim7
N. P. Etap 2Œroda17:3018 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwim5
N. P. Etap 2Sobota10:3018 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
02.11.2019
09.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiR9
N. P. Etap 3Poniedziałek17:1518 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR3
N. P. Etap 3Wtorek17:1518 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR7
N. P. Etap 3Œroda17:1518 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR12
N. P. Etap 3Czwartek17:1518 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Jolanta Obuchowska - trener 1 kl - OSiR6
N. P. Etap 4Poniedziałek17:4518 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
N. P. Etap 4Wtorek17:4518 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
N. P. Etap 4Œroda17:4518 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiR15
N. P. Etap 4Czwartek17:4518 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR9
N. P. Etap 5Poniedziałek18:1518 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR6
N. P. Etap 5Wtorek18:1518 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
N. P. Etap 5Œroda18:1518 zł.duży basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR15
Doskonalenie N. P.Poniedziałek18:4518 zł.duży basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Doskonalenie N. P.Czwartek18:1518 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Jolanta Obuchowska - trener 1 kl - OSiR15
Niemowlaki 1Niedziela10:0020 zł.mały basen08.09.2019
15.09.2019
22.09.2019
29.09.2019
06.10.2019
13.10.2019
20.10.2019
27.10.2019
03.11.2019
10.11.2019

Monika Grącka - instruktor N.P. - CSwim5
Niemowlaki 1Niedziela11:3020 zł.mały basen08.09.2019
15.09.2019
22.09.2019
29.09.2019
06.10.2019
13.10.2019
20.10.2019
27.10.2019
03.11.2019
10.11.2019

Radosław Cwalina - instruktor N.P. - CSwim15
Niemowlaki 2Niedziela11:0020 zł.mały basen08.09.2019
15.09.2019
22.09.2019
29.09.2019
06.10.2019
13.10.2019
20.10.2019
27.10.2019
03.11.2019
10.11.2019

Monika Grącka - instruktor N.P. - CSwimbrak wolnych miejsc
Niemowlaki 2Niedziela12:0020 zł.mały basen08.09.2019
15.09.2019
22.09.2019
29.09.2019
06.10.2019
13.10.2019
20.10.2019
27.10.2019
03.11.2019
10.11.2019

Radosław Cwalina - instruktor N.P. - CSwim15
Przedszkolaki 1Piątek17:3020 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR10
Przedszkolaki 1Sobota9:0020 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
02.11.2019
09.11.2019

Zbigniew Dopart - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Przedszkolaki 1Sobota11:0020 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
02.11.2019
09.11.2019

Jolanta Obuchowska - trener 1 kl - OSiRbrak wolnych miejsc
Przedszkolaki 2Wtorek17:0020 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwimbrak wolnych miejsc
Przedszkolaki 2Piątek17:0020 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Maciej Grzęda - instruktor N.P. - OSiR5
Przedszkolaki 2Sobota10:0020 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
02.11.2019
09.11.2019

Daniel Spyra - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Przedszkolaki 2Niedziela10:3020 zł.mały basen08.09.2019
15.09.2019
22.09.2019
29.09.2019
06.10.2019
13.10.2019
20.10.2019
27.10.2019
03.11.2019
10.11.2019

Monika Grącka - instruktor N.P. - CSwim5
Przedszkolaki 3Czwartek17:0020 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Michał Filewski - instruktor N.P. - CSwimbrak wolnych miejsc
Przedszkolaki 3Sobota11:3020 zł.mały basen07.09.2019
14.09.2019
21.09.2019
28.09.2019
05.10.2019
12.10.2019
19.10.2019
26.10.2019
02.11.2019
09.11.2019

Zbigniew Dopart - instruktor N.P. - OSiR7
Aqua AerobikWtorek19:1525 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Anna Różańska - instruktor Aquaaerobiku - TJ PŁYWANIE7
Aqua AerobikWtorek19:4525 zł.duży basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Anna Różańska - instruktor Aquaaerobiku - TJ PŁYWANIE15
Aqua AerobikCzwartek19:1525 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Anna Różańska - instruktor Aquaaerobiku - TJ PŁYWANIE8
Aqua AerobikCzwartek19:4525 zł.duży basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Anna Różańska - instruktor Aquaaerobiku - TJ PŁYWANIE15
Gimnastyka w wodzie "Senior"Poniedziałek7:009 zł.mały basen02.09.2019
09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019

Jolanta Obuchowska - trener 1 kl - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Wtorek7:009 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Maciej Grzęda - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Wtorek14:309 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Wtorek15:309 zł.mały basen03.09.2019
10.09.2019
17.09.2019
24.09.2019
01.10.2019
08.10.2019
15.10.2019
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Œroda6:309 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Zbigniew Dopart - instruktor N.P. - OSiR5
Gimnastyka w wodzie "Senior"Œroda7:309 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Marcin Tarka - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Œroda15:009 zł.mały basen04.09.2019
11.09.2019
18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Czwartek7:009 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Daniel Spyra - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Czwartek8:009 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Zbigniew Dopart - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Czwartek14:309 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Jolanta Obuchowska - trener 1 kl - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Czwartek15:309 zł.mały basen05.09.2019
12.09.2019
19.09.2019
26.09.2019
03.10.2019
10.10.2019
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
07.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek6:309 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Daniel Spyra - instruktor N.P. - OSiR15
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek7:309 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek9:009 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Marcin Tarka - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek14:009 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Maciej Grzęda - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior"Piątek15:009 zł.mały basen06.09.2019
13.09.2019
20.09.2019
27.09.2019
04.10.2019
11.10.2019
18.10.2019
25.10.2019
08.11.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiRbrak wolnych miejsc
Gimnastyka w wodzie "Senior".Poniedziałek13:309 zł.mały basen09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
18.11.2019
25.11.2019
02.12.2019
09.12.2019
16.12.2019

Marcin Tarka - instruktor N.P. - OSiR15
Gimnastyka w wodzie "Senior".Poniedziałek14:309 zł.mały basen09.09.2019
16.09.2019
23.09.2019
30.09.2019
07.10.2019
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
18.11.2019
25.11.2019
02.12.2019
09.12.2019
16.12.2019

Alesia Usianok - instruktor N.P. - OSiR15
Gimnastyka w wodzie "Senior".Œroda13:009 zł.mały basen18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019
13.11.2019
20.11.2019
27.11.2019
04.12.2019
11.12.2019
18.12.2019

Jolanta Obuchowska - trener 1 kl - OSiR15
Gimnastyka w wodzie "Senior".Œroda14:309 zł.mały basen18.09.2019
25.09.2019
02.10.2019
09.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019
13.11.2019
20.11.2019
27.11.2019
04.12.2019
11.12.2019
18.12.2019

Michał Mandes - instruktor N.P. - OSiR15